O nás

Jsme česká firma, založená v roce 2005 Assenem Karailievem. Věnujeme se finančnímu a investičnímu poradenství a realitním službám. 

Společnost FC - FINANCE CONSULT je první společností, která začala prodávat nemovitosti v Bulharsku na českém a slovenském trhu a to již před 17 lety. V současnosti má firma uzavřených téměř 50 smluv s realitními kancelářemi v ČR a SR, které tak zprostředkovávají nabídky FC FINANCE – CONSULT. Vlastníkem velkého množství nabízených nemovitostí je právě FC. O spolehlivosti a důvěryhodnosti společnosti svědčí stovky spokojených klientů.

 

Management společnosti

Ing. Assen Karailiev

Magisterský titul získal v oboru stavebnictví, pak absolvoval studium mezinárodních a ekonomických vztahů. Působil v největší bulharské stavební firmě Glavbolgarstroy, kde se podílel na několika velkých projektech (stavba pro řízení letového provozu letiště Sofia, Hotel Hilton v Sofii a další).

Byl součástí týmu Coteba management v Paříži (Skupina Nexity, Francie). Také byl zástupcem francouzského investora ADF Bulgaria, část Skupiny Dewavrin, Francie. Působil 10 let jako konzultant a manažer pro investice soukromých klientů ve společnostech v Sofii (Bulharsko) a v Praze.

V roce 2005 založil naši společnost FC FINANCE-CONSULT ČR, kde je dosud jednatelem společnosti. Assen Karailiev je specialistou na investice do realit, realizaci a prodeje developerských projektů, na soukromé investice a na oblast fúzí a akvizic (M&A). Mluví sedmi jazyky (angličtina, francouzština, bulharština, čeština, slovenština, polština a ruština).

 

Napsali o nás

 

Vítejte na našich nových webových stránkách www.nemovitostivbulharsku.cz

8.12.2022

NÁKUP LUXUSNÍ NEMOVITOSTI S GARANTOVANÝM VÝNOSEM Z PRONÁJMU S MOŽNOSTÍ ODLOŽENÍ PLATBY AŽ NA NĚKOLIK LET

6.12.2021

Provádíme prohlídky on-line, formou videoprohlídky nebo živého vysílání.

5.12.2023

Již 17 let prodáváme nemovitosti v Bulharsku

5.12.2023

Zajímavé nemovitosti a projekty na prodej

25.3.2021

NÁSLEDUJTE NÁS NA:  

City Empiria, Na Strži 1702/65, 140 62 Praha 4

Copyright (c) 2005-2022 - FC FINANCE-CONSULT CR, s.r.o.

All Rights Reserved

Podmínky užití