20 let kvalitních služeb

Jsme česká firma, věnujeme se investičnímu a finančnímu poradenství a realitním službám. Pro naše klienty zprostředkováváme nákup a financování nemovitostí v zahraničí. Nabízíme splátkový prodej našich nemovitostí zejména v Bulharsku.

V oblasti poradenství se zaměřujeme především na malé a střední podniky. Naše rozsáhlé zkušenosti nabízíme podnikatelům a manažerům, kteří chtějí své podnikání rozšířit, zainvestovat, případně koupit nebo prodat celou společnost.

Jsme specialisty v oboru fúzí a akvizic (M&A). Působíme v oblastech jako jsou zelené technologie, zdravotnictví, průmysl, IT, média, maloobchod a služby. Umíme pomoct také těm, kteří chtějí investovat do nemovitostí.

Dále se věnujeme realitní činnosti, a to nejen v České republice. Naší specialitou jsou nemovitosti u moře a v oblíbených rekreačních lokalitách. Zaměřujeme se především na Bulharsko. Se zahraničními realitami máme dobré a dlouholeté zkušenosti. Díky nim máme mnoho spokojených klientů, kteří na nás s důvěrou spoléhají. Této důvěry si nesmírně vážíme!

 

 

Vítejte na našich nových webových stránkách www.nemovitostivbulharsku.cz

8.12.2022

NÁKUP LUXUSNÍ NEMOVITOSTI S GARANTOVANÝM VÝNOSEM Z PRONÁJMU S MOŽNOSTÍ ODLOŽENÍ PLATBY AŽ NA NĚKOLIK LET

6.12.2021

Provádíme prohlídky on-line, formou videoprohlídky nebo živého vysílání.

18.6.2024

Již 20 let prodáváme nemovitosti v Bulharsku

17.4.2024

Zajímavé nemovitosti a projekty na prodej

25.3.2021

Nemovitosti

Nabízíme levné nemovitosti na prodej v zahraničí, zejména v Bulharsku, Španělsku, Turecku a Řecku. Zajišťujeme splátkový prodej vlastních nemovitosti v zahraničí, především Bulharských.

 

  1. Katalog nemovitostí
  2. Nemovitosti na splátky

Finanční poradenství

Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje, fúzí nebo akvizic podniků a firem.

 

  1. Více informací

 

Investiční poradenství

Jednotlivcům i firmám hledáme spolehlivá investiční řešení, obchodní příležitosti a nové trhy. Velice dobře se orientujeme v investicích do nemovitostí.

 

  1. Více informací

 

NÁSLEDUJTE NÁS NA:  

City Empiria, Na Strži 1702/65, 140 62 Praha 4

Copyright (c) 2005-2022 - FC FINANCE-CONSULT CR, s.r.o.

All Rights Reserved

Podmínky užití