NÁKUP LUXUSNÍ NEMOVITOSTI S GARANTOVANÝM VÝNOSEM Z PRONÁJMU S MOŽNOSTÍ ODLOŽENÍ PLATBY AŽ NA NĚKOLIK LET

6.12.2021

INVESTICE S GARANTOVANÝM VÝNOSEM!

Právě nyní je tu výjimečná nabídka pro investici do nemovitostí! Nabízíme ke koupi luxusní nemovitosti na pobřeží s garantovaným výnosem z pronájmu! Platbu lze rozložit až do 7 let. Pojďte do toho s námi!

S radostí oznamujeme, že můžeme nabídnout koupi apartmánu v Aparthotelu! Jedná se o jedinečnou nabídku. Majitel může svůj apartmán mít pro vlastní potřebu a užívat si tak dovolenou se svými blízkými na malebném pobřeží Černého moře. Anebo jej pronajímat a zajistit si tak garantovaný příjem.

Pokud máte zájem o stabilní a garantovaný výnos z pronájmu vaší nemovitosti, FC FINANCE- CONSULT nabízí následující možnosti:

 1. Garantovaný výnos z pronájmu 5,35 %. Smlouvu lze vytvořit až na 5 let. Výše zisku z pronájmu je vypočtena z prodejní ceny nemovitosti. Příjem je vyplácen majiteli každoročně po skončení sezóny letních dovolených, v půlce října. Po dobu uzavření smlouvy je apartmán ve správě smluvní společnosti a majitel nemá právo jej sám využívat.
 2. Garantovaný výnos z pronájmu 3,45 %. Smlouvu lze vytvořit až na 5 let. Výše zisku z pronájmu je vypočtena z prodejní ceny nemovitosti. Pronájem je stanoven na 2 po sobě jdoucí měsíce v roce, z nichž jeden musí být červenec nebo srpen. Mimo tyto dva měsíce smí apartmán volně užívat jeho majitel.

V nabídce jsou Aparthotely na pobřeží Černého moře, v oblasti města Burgas. Zde se nachází jedny z nejlepších luxusních Aparthotelů v Bulharsku podle hodnocení na Bookingu a Tripadvisoru. Výborná lokace komplexu zajišťuje úchvatný výhled na moře. Blízkost moře doplňují lesy s turistickými trasami a hory.

Areál komplexu je veliký, uzavřený a střežený. Nabízí mnohá prostranství se zelení a dostatek prostoru pro procházky a volný čas. Pro děti je připraven bohatý program a pro dospělé místa pro odpočinek a relaxaci.

V areálu se nachází:

 • Bazény s vodními skluzavkami;
 • Sportoviště, volně přístupné společenské hry:air hockey, stolní fotbálek a stolní tenis;
 • Vynikající stravovací zařízení ve formě buffetu, a-la-carte, snack-baru či vodního baru. Restaurace v komplexu patří mezi ty nejlepší v rámci Sunny Beach a Svetli Vlas resortů.
 • Neustále jsou k dispozici zaměstnanci na recepci, každý den 24 hodin.
 • Apartmány jsou plně vybavené, útulné a pohodlné. Navíc nabízí dokonalý výhled z terasy na moře. Vybaveny jsou veškerým nábytkem.
 • Hotel je nový, vystavěný z kvalitních materiálů a splňuje vysoké hygienické standardy.

Nyní máte tedy možnost zakoupit apartmán v nejlepším komplexu na bulharském pobřeží. Bezpochyby si toto místo zamilujete vy i vaše rodina. Ceny apartmánů se pohybují od 37 000 do 600 000 euro, vybírat lze od malých útulných garsonek až po luxusní apartmány se 3 ložnicemi.

Majitelé apartmánů musí každoročně platit následující poplatky a daně:

 • Poplatek za správu a údržbu je 14,50 euro za metr čtvereční ročně;
 • Televizní a internetové připojení a údržba přístupových karet činí 215 euro ročně;
 • Výše pojištění garsonky je 40 euro, u apartmánu s oddělenou ložnicí je to 50 euro a u větších apartmánů 60 euro ročně;
 • Poplatek za elektřinu, plyn, vodu a odvoz odpadu je 30 euro ročně;
 • Daň z nemovitosti a poplatek za odpad je placen smluvní společností a ve stejné výši jakou stanovuje obec Nesebar.
 • Za případné opravy, rekonstrukce budov nebo přístavby v areálu, majitelé apartmánů další poplatky neplatí.
 • Za příplatky nabízí Aparthotel řadu doplňkových služeb.
 • Apartmány a celý komplex jsou vhodné pro celoroční pobyt.

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ

Poskytujeme splátkový prodej nemovitosti  v rovnoměrných měsíčních platbách po dobu až 7 let. Akontace je od 20%. Soukromé financování — bez prokazování příjmu — snadné a jednoduché s maximální dobou výplaty úvěru 7 let. Bezúročné období až 12 měsíců. Zajišťujeme splátkový prodej plně funkčních luxusních apartmánů (z naší nabídky) s venkovními bazény a veškerým vnitřním vybavením. Možnost výnosu z nájemného. Konečná cena není zatížena provizí realitní kanceláře. Co k tomu potřebujete? Pouze platný doklad totožnosti!

Rozhodnete-li se zakoupit nemovitost od naší společnosti, nabízíme několik možností financování:

Akontace je minimálně 20 % z ceny nemovitosti.

Zbylých 80 % lze doplatit prostřednictvím odložené platby:

 • Odložená platba na rok od podepsání smlouvy, bez úroků;
 • Odložená platba až na 3 roky s úrokem 5,2 % ročně;
 • Odložená platba až na 7 let s úrokem 9,7 % ročně;

Možnost užívání nebo pronájmu apartmánu je po zaplacení alespoň 20 % částky.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nám napsat email na: office@finance-consult.cz

Podívejte se na fotky ZDE 

Kompletní ceník apartmánů ZDE

NÁSLEDUJTE NÁS NA:  

City Empiria, Na Strži 1702/65, 140 62 Praha 4

Copyright (c) 2005-2022 - FC FINANCE-CONSULT CR, s.r.o.

All Rights Reserved

Podmínky užití