Blog

Bulharsko nabízí luxus za atraktivní ceny

Bulharsko nabízí luxus za atraktivní ceny
11.11.2021

Máte rádi moře, písčité, sluncem zalité pláže? Přesně takové nabízí Bulharsko a jeho pobřeží při Černém moři. Stejně tak jako se běžně kupují víkendové chaty a chalupy, lze si takové přechodné bydlení dopřát i u moře. Právě Bulharsko je zemí, která nabízí nemovitosti k pronájmu i ke koupi za velmi atraktivní ceny. Stejně jako v jiných zemích a v jiných odvětvích stoupají ceny, ani bulharské nemovitosti nejsou výjimkou. Proto je právě teď ten správný čas podívat se na ně blíže...

Pokud se spokojíte s obyčejným bytem průměrné velikosti, bude vás v Bulharsku stát zhruba 500 000 - 1 milion Kč. V současné době je nepředstavitelné si za takovou částku koupit v Česku jakoukoliv nemovitost. Nové byty v Praze jsou mnohonásobně dražší. Rozhodně se jejich cena nepohybuje pod 2 miliony. Oproti tomu Bulharsko nabízí v ceně pod 2 miliony i levnější dům. Mít dům u moře, jehož cena bude nadále stoupat, to je splněný sen mnohých lidí. Nyní máte možnost si tento sen splnit i vy. Zakoupená nemovitost může sloužit přímo vám, případně je častou záležitostí také její pronájem.

Jste-li náročnější a nespokojíte se s průměrem, na trhu s bulharskými nemovitostmi jste rozhodně správně. Pokud máte k dispozici více financí, které chcete investovat, otevírá se vám široká nabídka luxusních apartmánů. Cena takového apartmánu se pohybuje od  100 000 €, v přepočtu asi 2,5 milionu korun. Výše akontace je od 10 000 €. Doba splatnosti bývá 7 let. Apartmány dražší mají dobu splatnosti delší, až 10 let, a akontace činí 30% z ceny nemovitosti. Nejedná se o zcela závratné částky, za které si člověk může dopřát naprostý luxus. A jak si takový luxus představit? Apartmány se nachází přímo na pláži, moře je na dohled. Obvykle jsou umístěny ve větších komplexech budov, takže v nejbližším okolí jsou dostupné veškeré služby, které si jen člověk může přát. K dispozici jsou obchody, restaurace, sauny, bazény, masáže, kosmetické salóny. Pro sportovní vyžití jsou v areálech různá hřiště. Nechybí pokrytí internetovým připojením a jistotou je také stálé parkovací místo.

Pokud se rozhodnete svoji nemovitost pronajímat, FC FINANCE - CONSULT nabízí 2 možnosti garantovaného výnosu z pronájmu nemovitostí. Jednou možností je pronájem s garantovaným výnosem ve výši 5,35 % ročně. Hodnota výnosu je vypočtena z prodejní ceny nemovitosti. Tento příjem je majiteli vyplácen v polovině října, po skončení sezóny letních dovolených. Druhou možností pronájmu je smlouva s garantovaným výnosem 3,45 % ročně z prodejní ceny apartmánu. Pronájem je stanoven na dva po sobě jdoucí měsíce ročně, z nichž jeden musí být červenec nebo srpen.

Nabídku luxusních apartmánů si lze prohlédnou na našich stránkách. U vybraných apartmánů si lze interiér prohlédnout prostřednictvím videí na youtube - Nemovitosti v zahraničí.

zpět

 

NÁSLEDUJTE NÁS NA:  

City Empiria, Na Strži 1702/65, 140 62 Praha 4

Copyright (c) 2005-2022 - FC FINANCE-CONSULT CR, s.r.o.

All Rights Reserved

Podmínky užití