Transakce

Máte-li firmu na prodej či chcete-li vědět o uplní seznam nášich aktuálních firem na prodej kontaktujte nás. Zúčastňujeme se všech fází procesu nákupu a prodeje - od počátku jednání o prodeji nebo koupě podniku až po dokončení transakcí.

1) Rybníky, akvizični příležitost v České republice!

Některé rybníky jsou funkční a nasazené, některé z nich jsou v současné době např. vypuštěné, nebo zanesené, nebo vylovené. Nachází však se v krásném prostředí Jihočeského kraje. Jsou snadno přístupné a jsou vhodné jak pro vodní rekreaci, tak i pro sportovní rybolov. Některé z nich se nacházejí v blízkosti Rakouska, a nebo v blízkosti golfového hřiště. Nákup nemovitostí je možný pomocí splátkového prodeje, přímým splátkám majiteli. Celková plocha rybníků, vč. pozemku, je 658.922 m2. Možnost výstavby rekreačního areálu. Hodnota majetku: 1355000 EUR. Další informace k dispozici na požádání.

2) Akviziční příležitost, tenisové centrum, Česká republika

K dispozici jsou tři venkovní tenisové kurty s antukovým povrchem, dva kryté tenisové kurty s umělým povrchem Classic Clay a venkovní streetballové hřiště. Tenisový areál má 6 kurtů, moderní klubovnou se zázemím, parkoviště osobních aut a nafukovací halu pro 2 kurty, vše je řádně provozováno a situováno v klidné zóně u řeky a přesto v těsné blízkosti centra města. Dobrá dostupnost a napojení na aktivity škol, institucí atd. V klubovně je dvojí zázemí pro sportovce, bar s rychlým občerstvením, kancelář, venkovní toalety a posezení. Pozemky, na kterých areál leží patří městu Jindřichův Hradec a jsou pronajaty za co nejvýhodnějších podmínek.

3) Akvizice onovitelných zdrojů energie

K dispozici jsou obnovitelných zdrojů energie umístěné ve Střední a Východní Evropě - existující a projekty. Mohou být prodávány odděleně.

4) Hotely v Praze, Brně a Karlových Varech, Česká republika

5) Letiště ve východní Evropě na prodej

6) Golfové hřiště ve východní Evropě

7) Vinařství a přilehlých vinic ve východní Evropě

8) Investiční příležitost: více než 15000 m2 pozemku v širším centru města Burgas, Bulharsko

Hledáme akvizičních příležitostí na evropském trhu v sektorech zdravotnictví, farmaceutický a kosmetický průmysl, automobilový průmysl, výroba, IT a komunikací. Jste-li vlastníkem firmy, kontaktujte nás prosím.

Zajímavé nemovitosti a projekty na prodej

26.2.2018

Dovolená u moře v našich apart hotelech v Bulharsku

1.3.2017

Splátkový prodej nemovitosti v Bulharsku u moře do osobního vlastnictví.

29.3.2020

NÁSLEDUJTE NÁS NA:  

City Empiria, Na Strži 1702/65, 140 62 Praha 4

Copyright (c) 2005-2020 - FC FINANCE-CONSULT CR, s.r.o.

All Rights Reserved

Podmínky užití